پاسداشت غیرت و ایثار قهرمان نوجوان ملی در جشنواره فیلم کودک

علیرضا تابش دبیر سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان عنوان کرد که این رویداد غیرت و ایثار علی لندی؛ این قهرمان ملی را پاس خواهد داشت.

به گزارش فیلم۲۴، به نقل از ستاد اطلاع‌رسانی جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، علیرضا تابش دبیر سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان در پیامی به مناسبت درگذشت علی لندی نوجوان فداکار ایذه‌ای عنوان کرد: جشنواره فیلم کودک و نوجوان و پنجمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان غیرت و ایثار این قهرمان ملی را پاس خواهد داشت.

در متن پیام علیرضا تابش چنین آمده است: «نوجوانان پر شور این مرز و بوم، در عرصه علم و عمل، همواره، نگاه منتظر تاریخ را خیره خود ساخته‌اند.

در ایامی که مردم ایران زمین از یکسو در اربعین سالار شهیدان به سوگ نشسته‌اند و از دیگر سو، یاد و خاطره سلحشوران هشت سال دفاع مقدس را احیا می‌کنند، شاهد خلق حماسه دیگری از سوی نوجوان آسمانی شده هستیم، علی لندی، متولد دهه ۸۰ فرزند برومند ایذه‌ای که ایثارگرانه، دل به آتش زد و در قامتی پهلوانانه، خود را به کاروان مردان و زنان زلال این سرزمین رساند.

امسال هنرمندان در سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان و پنجمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان، غیرت و ایثار این قهرمان ملی را پاس خواهند داشت.»

مقاله قبلیتفریحات لیلا بلوکات در سفرش به ایتالیا +عکس
مقاله بعدی«ایستاده در غبار» بهترین فیلم سینمایی دفاع مقدس از نگاه «ترین‌ها»

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

هشت + نه =