حضور بازیگر و کارگردان «دودکش» در «سریالیست»

برنامه «سریالیست» در قسمت تازه خود میزبان بازیگر و کارگردان سریال «دودکش» است و پرونده هفته نیز به تغییر شغل بازیگران و مجریان اختصاص دارد.

به گزارش فیلم۲۴، به نقل از روابط عمومی برنامه، در قسمت تازه «سریالیست» که امشب پنجشنبه ۲۵ شهریور روی آنتن می رود، پدرام کریمی میزبان الهام اخوان بازیگر سریال «دودکش» است و با برزو نیک‌نژاد کارگردان این سریال نیز به صورت تصویری گفتگو می کند؛ مجموعه محبوبی که فصل دوم آن تیر و مرداد سال جاری از شبکه یک پخش و پربیننده شد.

در بخش نوستالژی رسول نجفیان بازیگر پیشکسوت به برنامه می آید و از خاطرات سریال قدیمی «کاکتوس» می گوید؛ مجموعه ای که در سه فصل از سال ۷۷ تا ۸۳ به کارگردانی محمدرضا هنرمند از شبکه یک سیما پخش شد و زنده یاد خسرو شکیبایی نیز در آن به ایفای نقش می پرداخت.

اجرای بخش پرونده این هفته را فرهاد جم برعهده دارد و در گفتگو با کریمی موضوع تغییر شغل در عرصه بازیگری و اجرا را بررسی می کند؛ بازیگرانی که مجری شدند و یا مجریانی که بازیگر شدند.

«سریالیست» به تهیه‌کنندگی محمد باریکانی و مجتبی فرجی و با اجرای پدرام کریمی کاری است از گروه تاریخ، فرهنگ و هنر شبکه یک که پنجشنبه هر هفته ساعت ۲۳:۱۵ روی آنتن شبکه یک سیما می رود.

مقاله قبلیاز «سلطان» تا «آواز گنجشک‌ها»؛ فیلم‌های سینمایی آخر هفته تلویزیون
مقاله بعدیهنرمندانی که در میان ۱۰۰ چهره تاثیرگذارِ نشریه تایم جای گرفتند+اسامی

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

1 × 4 =