چهره های مشهور ایرانی متولد ۲۶ اردیبهشت

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به بیست و ششمین روز از اردیبهشت ماه رسیدیم. امروز ۲۶ اردیبهشت همزمان با سالروز تولد چند تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم.

اگر برایتان جالب است که با چهره های مشهور ایرانی متولد ۲۶ اردیبهشت آشنا شوید ادامه این مطلب از چهره های را از دست ندهید.

مهدی ماهانی

مهدی ماهانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان ۲۶ اردیبهشت ۱۳۶۲ در تهران متولد شد.

مهدی ماهانی

مهدی ماهانی با بازی در سریال دلنوازان در میان مخاطبان تلویزیون شناخته شد و در سینما حضور موفقی را تجربه کرد. سریال آرام می گیرم و فیلم گشت ۲ از آخرین فعالیت های این هنرمند در عرصه بازیگری است.

مهدی میامی

مهدی میامی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون کشورمان ۲۶ اردیبهشت ۱۳۳۲ در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 26 اردیبهشت

مهدی میامی بازیگری با بازی در تئاتر آغاز کرد و از جدیدترین کارهای تلویزیونی او میتوان به ساختمان ۸۵، یک مشت پر عقاب، شهریار و ستایش اشاره کرد.

علی عطشانی

علی عطشانی کارگردان، نویسنده و تهیه کننده کشورمان ۲۶ اردیبهشت ۱۳۵۷ متولد شد.

علی عطشانی

علی عطشانی فیلمسازی را از سال ۷۵ با ساخت فیلم داستانی جیب آغاز کرد. فیلم سینمایی کاتیوشا، سلفی با دموکراسی، یادم تو رو فراموش، هفت معکوس، پارادایس و… از جمله آثار سینمایی او محسوب میشوند.

امیر دژکام

امیر دژکام بازیگر و کارگردان کشورمان ۲۶ اردیبهشت ۱۳۴۱ در کرمان متولد شد.

امیر دژکام

امیر دژکام با بازی در فیلم سینمایی هیس! دخترها فریاد نمی زنند در سال ۱۳۹۱ و فیلم سینمایی آزاد به قید شرط حسین شهابی در سال ۱۳۹۵ در جشنواره فیلم فجر حضور داشت. فیلم مرد بازنده آخرین کار سینمایی این بازیگر است که در سال ۱۴۰۱ اکران شد.

قاسم افشار

قاسم افشار گوینده با سابقه خبر شبکه یک، سال ۱۳۳۰ متولد شد و ۲۶ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ بر اثر سکته قلبی درگذشت.

قاسم افشار

قاسم افشار از سال ۶۰ گویندگی خبر در صدا و سیما را آغاز کرد و از قدیمی ترین گوینده های خبر در تلویزیون بود که حدود ۳۰ سال بخش مشروح خبر شبکه یک را اجرا کرد.

مقاله قبلیحمید جبلی و ایرج طهماسب به وقت جوانی+ عکس
مقاله بعدیواکنش نرگس آبیار به درگذشت آیت الله فاطمی نیا

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

4 × دو =