بازدید مدیران شبکه نسیم از «دست فرمون» و «نفس»

مدیران شبکه نسیم از مراحل تولید برنامه های «دست فرمون» و «نفس» بازدید کردند و با عواملشان سخن گفتند.

به گزارش فیلم۲۴، به نقل از روابط عمومی شبکه نسیم، محمد احسانی مدیر شبکه، حسن خجسته عضو شورای سیاستگذاری سیما، مرتضی جاسبی مدیر گروه تولید و مهدی توکلی زاده مدیر تامین برنامه شبکه نسیم از لوکیشن برنامه‌های «دست فرمون» و «نفس» بازدید کردند.

احسانی در جریان این دیدار که در پیست بزرگ «دست فرمون» با حضور عوامل، مربیان و کامران تفتی مجری این برنامه انجام و فرآیند تولید مورد بررسی قرار گرفت، ضمن گفتگو با دست اندرکاران، نسبت به ضبط برنامه با حفظ شرایط ایمنی و بهداشتی تاکید کرد. همچنین انسجام، انگیزه و روحیه بالای تیم تولید برای رشد «دست فرمون» در فصل سوم را از نکات بارز این برنامه دانست.

در این دیدار عوامل ضمن توضیحات کامل در خصوص تولید و تلاش برای رساندن سریع‌تر به آنتن که در جریان افزایش شیوع کرونا به تاخیر افتاد، به صورت میدانی و در پیست برنامه فرایند مسابقه راتشریح کردند.

فصل سوم مسابقه «دست فرمون» که از اوایل اردیبهشت پیش تولید آن آغاز شده با طراحی جدید و با راه اندازی باشگاه اتومبیلرانی کار خود را آغاز کرد که هدف آن استعدادیابی از علاقه مندان به این رشته در شهرهای مختلف کشور بود.

بازدید مدیران شبکه نسیم از «دست فرمون» و «نفس»

این فرایند تحت سه تیم مردان با مربیگری شروین یگانه، فرهاد مطلبی و محسن جعفری و تیم بانوان با مربیگری یلدا مرادی بود. در این دوره طی جلسات متعدد وکلاس های آموزشی در شهرهای ارومیه، شیراز، کرمانشاه و تهران، افراد برتر انتخاب شدند که ضمن تمرین مستمر، خود را برای رقابت حرفه‌ای در پیست و مسابقه دست فرمون در فصل سوم آماده می‌کنند.

بیشتر بخوانید
حضور بازیگر و مدل ایرانی-آمریکایی در سریال «دوشنبه سیاه»

یکی از ویژگی‌های فصل سوم حضور تیم‌های استانی است که در این دوره با مکاتبه با هیئت‌های اتومبیلرانی از هر استان دعوت به عمل امد و تیم‌هایی که اعلام امادگی کردند تحت تیم استان متبوع در فرم مسابقات امدادی با دیگر استان‌ها رقابت می‌کنند که طی این رقابت بخشی به عنوان آرای مردمی در بخش حرکات نمایشی در نظر گرفته شده است.

تیم تولید تلاش دارند که با توجه به شرایط پیش امده به واسطه بیماری کرونا و ملاحظات تردد بین استانی این برنامه را هر چه زودتر برای علاقمندان به آنتن شبکه برسانند.

پس از آن مدیران شبکه نسیم با حضور در لوکیشن برنامه «نفس» از تلاش این تیم تقدیر کردند. در این دیدار که عوامل تولید و فلورا سام مجری برنامه حضور داشته به ارزش این برنامه در تقدیر و توجه به مادران و روایت داستان زندگی ایشان در قالب برنامه‌های تلویزیونی تاکید شد. «نفس» با میزبانی از مادران سراسر کشور تصویری متفاوت از نقش آفرینی زنان در زندگی اجتماعی و بنیان خانواده به نمایش می‌گذارد.

مقاله قبلیبنسیو دل تورو و جاستین تیمبرلیک هم‌بازی می‌شوند
مقاله بعدیواکسیناسیون هنرمندان بالای ۴۰ سال آغاز شد

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

یک × سه =