پلتفرم تلوبیون برای حذف دیالوگی از فیلم درخت گردو عذرخواهی کرد

در اطلاعیه تلوبیون در مورد حذف یکی از دیالوگ‌های «درخت گردو»ی محمدحسین مهدویان چنین آمده است: ««حذف یک دیالوگِ خاص از این فیلم، به اشتباه صورت گرفته و اکنون نسخه کامل «درخت گردو» در تلوبیون پلاس بارگذاری شده است.»

 

به گزارش فیلم۲۴، اکران آنلاین فیلم سینمایی «درخت گردو» ساخته محمدحسین مهدویان به تهیه‌کنندگی مصطفی احمدی از نخستین روزهای سال ۱۴۰۱ به صورت رایگان در تلوبیون پلاس آغاز شد اما از صبح امروز، شنبه سوم اردیبهشت حذف یک دیالوگِ این فیلم باعث واکنش‌هایی شد.

روابط‌عمومی تلوبیون (مرجع پخش زنده و آرشیو شبکه‌های صداوسیما) در این مورد چنین گفت: «حذف یک دیالوگِ خاص از این فیلم، به اشتباه صورت گرفته و نسخه کامل «درخت گردو» در تلوبیون پلاس بارگذاری شده است. متاسفانه بر اثر یک اشتباه، دیالوگ خاصی از این فیلم سینمایی در نسخه منتشر شده حذف شده که ضمن عذرخواهی اکنون نسخه قانونی و دارای مجوزهای رسمی این فیلم سینمایی در تلوبیون پلاس بارگذاری شده و قابل دسترسی برای عموم مخاطبان است.»

محمدحسین مهدویان نیز با تایید این خبر در صفحه اینستاگرامش چنین نوشت: «با سپاس از آقای خورشیدی، مدیرعامل محترم تلوبیون که تماس گرفتند، در مورد مشکل نسخه‌ فیلم «درخت گردو» توضیحاتی دادند و در زمان کوتاهی نسخه‌ کامل و مورد تایید بنده را در این پلتفرم جایگزین کردند. نسخه‌ اصلاح‌شده هم‌اکنون در تلوبیون در دسترس شماست.»
.

عذرخواهی تلوبیون برای حذف دیالوگی از فیلم محمدحسین مهدویان

 

مقاله قبلیسینه زنی علی دایی در مراسم شب احیا
مقاله بعدیلباس عروس بر تن بازیگر زن جوان سینما+ عکس

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

13 − پنج =