تغییر در جدول پخش شبکه نسیم؛ برنامه‌های ویژه آخر تابستان

جدول پخش شبکه نسیم با تغییراتی متناسب با روزهای پایانی تعطیلات تابستان پیش‌بینی و بازطراحی شده است.

به گزارش فیلم۲۴، به نقل از روابط عمومی شبکه نسیم، پس از ایام سوگواری حضرت سید الشهدا علیه السلام و پخش برنامه‌های منعطف با آن روزهای غم‌بار، جدول پخش شبکه نسیم با تغییرات و متناسب با روزهای پایانی تعطیلات تابستان پیش بینی و طراحی شده است.

از این رو برنامه «نفس» که پخش خود را از ابتدا ماه محرم و با نمایش نقش آفرینی مادران سرزمینمان ایران آغاز کرده است با حال و هوای متفاوت به پخش خود ادامه می‌دهد. این برنامه با اجرای فلورا سام، عاشقانه ای از مادران بزرگ منش کشورمان ساخته شده است و سعی دارد تا با تصویری درست آرامش مفقود شده در زندگی امروز را از دوران پیش یادآور کند.

«نفس» هرشب ساعت ۲۱:۳۰ مهمان خانه‌های علاقمندان به این برنامه خواهد شد.

«ورزشیا» که با مرور رقابت‌های المپیک ۲۰۲۰ کار خود را در این فصل آغاز کرده است در ادامه با نگاه به رقابت‌های پارالمپیک و نیز معرفی قهرمانان و مدال آوران رشته‌های مختلف با بسته‌ای متفاوت، این شب‌ها ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه نسیم پخش می‌شود. معرفی رشته‌های ورزشی، سرگذشت چهره‌های برجسته المپیک و مرور اتفاقات ویژه این رویداد از بخش‌های دیگر این برنامه است.

برنامه عروسکی «شبکه کوچک» با فضای جذاب و با طراحی ویژه از شنبه ۶ شهریور ماه روی آنتن شبکه نشاط و سرگرمی خواهد رفت. این اثر که با ترکیب رئال و عروسک فضای داخلی یک شبکه تلویزیونی را تداعی می‌کند با آیتم‌های متنوع هر روز ساعت ۱۹ آماده پخش شده است. «شبکه کوچک» تولید مرکز صبا و از تولیدات ویژه این مجموعه است.

فصل جدید برنامه «ویتامین خ» با تغییرات در فرم و اجرا با هدف تغییر احوال این روزها به آنتن نسیم می‌آید. «ویتامین خ» شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۰ از این شبکه پخش خواهد شد.

سری جدید «نبرد ربات‌ها» برای علاقمندان رقابت‌های هیجان انگیز تدارک دیده شده، این برنامه با شرکت کنندگانی رو به رو است که با خلاقیت و استراتژی ربات‌های خود را در مسیر رقابت قرار می‌دهند. «نبرد ربات‌ها» جریان و چالش ربات‌هایی است که پشت سر خود چندین مهندس برق و کامپیوتر دارند و سعی می‌کنند در هر مسابقه با کسب تجربه جدید به برتری برسند. این برنامه که با همراهی تامین برنامه شبکه پنج آماده سازی شده است هر شب ساعت ۲۳ روی آنتن می‌رود.

انیمیشن «جوانمردان» نیز که روایتی درس آموز در بستری از تاریخ ایران است با داستان‌های متنوع و غرور آفرین هر روز ساعت ۱۸:۳۰ طبق روال قبل پخش می‌شود.

مقاله قبلیپیدا شدن ماشین مسروقه تام کروز بدون وسایل داخلش
مقاله بعدیفشارها اسپایک لی را مجبور به سانسور فیلمش کرد

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

4 × 5 =