وقتی با اشتباه فاحش اسپایک لی نخل طلای اول لو رفت!

اشتباه فاحش اسپایک لی در آغاز مراسم جوایز جشنواره «کن» و اعلام اشتباهی برنده نخل طلا سوژه کاربرها در فضای مجازی شد.

به گزارش فیلم۲۴، در رسانه های اجتماعی از جمله توییتر به نظر می رسد بیشتر از جوایز اهدایی، اشتباه فاحش اسپایک لی در ابتدای مراسم و اعلام زودهنگام جایزه نخل طلا مورد توجه قرار گرفته است.

داستان از این قرار است که اسپایک لی رییس هیات داوران در همان لحظات ابتدایی مراسم در حالی که هنوز هیچ جایزه مهمی اهدا نشده بود، برنده جایزه آخر مراسم را اعلام کرد.

کاربری در توییتر درباره این اشتباه فاحش نوشت: به نظرم اسپایک لی دیگر به فرانسه برنگردد.

کاربر دیگری به عکس العمل ملانی لوران اشاره کرد و گفت به چهره این بازیگر نگاه کنید که متوجه اشتباه فاحش لی شد.

یک کاربر دیگر با گذاشتن عکس لحظه اعلام جایزه از سوی اسپایک لی در اول مراسم نوشت: اسپایک لی را در لحظه ای که آن گاف بزرگ را داد، مشاهده کنید.

کاربر دیگری نوشت: اسپایک لی می تواند از فی داناوی (بازیگر مطرح سینما که به همراه وارن بیتی در اعلام برنده جایزه اسکار بهترین فیلم مرتکب اشتباه شد و به جای فیلم «مهتاب» اسم فیلم «لالالند» را خواند.) در فیلم بعدی اش استفاده کند.

کاربر دیگری بعد از اشتباه اسپایک لی به پوستر جشنواره که عکس این کارگردان رویش نقش بسته طعنه زد و نوشت این پوستر تا چندی دیگر در فضای مجازی دست به دست می شود.

یک کاربر دیگر در توییتر با اشاره به فیلم مهم «کار درست رو انجام بده» ساخته اسپایک لی نوشت: این بار اسپایک لی کار درست رو انجام نداد.

مقاله قبلیمنتقدان به فیلم برنده نخل طلا چه امتیازی داده بودند؛ «تیتان» از آخر چهارم شده بود!
مقاله بعدیساترا اجازه پخش «میدان سرخ» با صدای فرزاد فرزین را نداد!

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

1 × سه =