فراخوان پژوهشی سازمان سینمایی منتشر شد؛ حمایت مالی از پایان‌نامه‌ها

فراخوان پژوهشی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری منتشر شد.

به گزارش فیلم۲۴، به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی، فراخوان پژوهشی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری منتشر شد. در این فراخوان معاونت توسعه فناوری و مطالعات سازمان سینمایی برای دومین سال متوالی، اولویت‌های پژوهشی کاربردی سینمای ایران را با رویکرد میان رشته‌ای از ۱۵۰ سینماگر، ۵۲ دانشکده و پژوهشکده، بیش از ۶۰ پژوهشگر و استاد دانشگاه، بخش‌های مختلف سازمان سینمایی، تمامی اصناف و انجمن‌های سینمایی و خانه سینما جویا شده و منتشر کرده است.

«اقتصاد سینما»، «کودک و نوجوان و سینما»، «اثرات تحولات فناورانه بر سینما»، «سیاست گذاری سینما (تولید، محتوا، کپی رایت، بودجه و…)» و «ادبیات و فیلم نامه و سایر هنرهای مربوط به سینما»، محورهای پژوهشی سازمان سینمایی هستند که ذیل هر یک از آن‌ها، اولویت‌های مختلفی اعلام شده است.

همچنین در این فراخوان اعلام شده است پایان نامه‌هایی که به اولویت‌های ذکر شده بپردازند و یا در چارچوب محورهای پنج گانه به صورت خلاقانه به یکی از نیازهای کاربردی سینمای ایران پاسخ دهند، در مقطع کارشناسی ارشد تا سقف ۵۰ میلیون ریال و در مقطع دکتری تا سقف ۱۰۰ میلیون ریال، مورد حمایت قرار خواهند گرفت.

در انتهای این فراخوان از تمامی مراکز علمی و پژوهشی، اساتید، پژوهشگران، طلاب و دانشجویان برای همکاری در تحقق اهداف پژوهشی سازمان امور سینمایی و سمعی و بصری، دعوت به عمل آمده است.

متن فراخوان (+)

 

مقاله قبلیاظهارات عجیب فرهادی در مصاحبه‌ با ورایتی؛ ایران کشوری سرکوب‌گر است
مقاله بعدیسریال پلیسی «داتورا» پروژه جدید پلتفرم‌ها شد

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

5 × 3 =