محمدپور: کرونا بالیوود را تعطیل و «سلام بمبئی ۲» را به تاخیر انداخت/ تایلند مجوز «عاشقی در هانوی» را باطل کرد

قربان محمدپور کارگردان سریال «سلام بمبئی ۲» از توقف تولید این سریال به دلیل کرونا و شروع فیلمبرداری آن در شهریورماه خبر داد.

به گزارش فیلم۲۴، قربان محمدپور کارگردان سینما درباره جدیدترین فعالیت‌های خود به ویژه سریال «سلام بمبئی ۲» به تهیه‌کنندگی جواد نوروزبیگی که قرار بود دهم خردادماه کلید بخورد، گفت: با بهتر شدن شرایط کرونایی در ایران و هند سریال «سلام بمبی ۲» را جلوی دوربین خواهم برد. این کار قرار است در ۲۰ قسمت برای پلتفرم‌های ایران و هند تولید شود.

او با اعلام اینکه فیلمنامه این سریال را خودش نوشته‌ و داستان آن هیچ ارتباطی با فیلم سینمایی «سلام بمبئی» ندارد، توضیح داد: قرار است در این کار بازیگران صاحب نام سینمای هند حضور داشته باشند مثلا با «گلشن گروور» برای بازی در سریال به توافق رسیده‌ایم.

وی تاکید کرد: پیش‌بینی ما این است که تا اواخر شهریور امکان کار فراهم شود، هرچند بالیوود نیز این روزها تعطیل است و به فیلمسازان آن اجازه کار داده نمی‌شود.

این کارگردان در بخش دیگر صحبت هایش با اشاره به کند شدن یا توقف روند تولید آثار سینمایی و سریال‌ها، بیان کرد: بیماری کرونا نه تنها فعلاً جلوی تولید این سریال را گرفته است، بلکه فیلم سینمایی «عاشقی در هانوی» را که قرار بود سال گذشته در ویتنام بسازم نیز به تعطیلی کشاند. این کار تمام مراحل پیش تولید را سپری کرده بود و با بازیگر نقش «یانگوم» نیز به توافق رسیده بودیم، اما یک هفته به آغاز فیلمبرداری، کشور تایلند اجازه کار را به دلیل بیماری کرونا باطل کرد.

محمدپور در پایان گفت: تولیدات مشترک ایران با دیگر کشورها سبب رونق سینمای کشورمان خواهد شد، من نیز سعی کرده‌ام با این هدف فیلمسازی کنم، چون هر فردی که این امکان را دارد باید رونق را به سینماهای ایران باز گرداند.

«سلام بمبئی ۲» اولین سریال مشترک ایران و هند برای پلتفرم‌های این دو کشور و پخش آمازون است.

پیش از این قرار بر ساخت قسمت دوم فیلم سینمایی «سلام بمبئی» بود که با پیشنهاد جواد نوروزبیگی تهیه‌کننده این کار تصمیم بر ساخت سریال این فیلم سینمایی شد.

هنوز بازیگران ایرانی سریال «سلام بمبئی» انتخاب و حضورشان در این سریال قطعی نشده است. محمدرضا گلزار، بنیامین بهادری از بازیگران نسخه سینمایی آن بودند.

منبعصبا
مقاله قبلیتحسین منتقدان از نقش‌آفرینی مت دیمون در «استیل واتر» ساخته تام مک‌کارتی
مقاله بعدیمعرفی نامزدهای مرحله دوم بخش «فیلم کوتاه» مسابقه کانون

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

15 − ده =