«خودخواسته» تا اواخر پاییز روی آنتن شبکه یک می‌رود

کارگردان سریال تلویزیونی «خودخواسته» از فیلمبرداری ۵۰ درصد این سریال در لوکیشن اصلی و پخش احتمالی آن تا اواخر پاییز خبر داد.

به گزارش فیلم۲۴، علیرضا بذرافشان کارگردان سریال تلویزیونی «خودخواسته» به تهیه‌کنندگی امیر طالبی کاشانی درباره آخرین وضعیت این سریال گفت: درحال حاضر ۵۰ درصد کار را مقابل دوربین برده‌ایم و الان مشغول فیلمبرداری در لوکیشن کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان که لوکیشن اصلی سریال است، هستیم. در آن دکور زندان و یک دیوانه خانه را طراحی کرده‌ایم که قرار است ۶۰ درصد کار در این لوکیشن فیلمبرداری شود.

این کارگردان با اشاره به اینکه این سریال ۳۰ قسمتی است، بیان کرد: اتفاقات این سریال کاملا در زمان حال درحال وقوع هستند و تقریبا ۱۲ قسمت آن به سال ۱۳۲۰ بازمی‌گردد. این قسمت‌ها نیز به دلیل آشنایی مخاطب با قصه سریال است.

بذرافشان درباره زمان پخش این سریال طنز عنوان کرد: تا این لحظه زمان خاصی را برای پخش مشخص نکرده‌اند اما احتمالا تا اواخر پاییز به آنتن شبکه یک سیما برسد.

به گفته کارگردان سریال، قرار است به زودی بازیگران جدیدی به این پروژه بپیوندند، مانند سیدمهرداد ضیایی، اکبر عبدی، امیر کاظمی، سوگل خلیق و… که در مذاکرات ابتدایی موافق حضور در سریال «خودخواسته» بوده‌اند.

این کارگردان در پایان در پاسخ به این پرسش که تا این لحظه گروه سریال «خودخواسته» واکسن کرونا دریافت کرده یا خیر، گفت: برای اینکه پروژه‌های درحال تولید متوقف نشوند تصمیم گرفته شد ابتدا عوامل اصلی آن و سپس کل گروه واکسینه شوند. در بین عوامل سریال نیز ۶ یا ۷ نفر از بازیگران دوز اول واکسن را دریافت کرده‌اند اما دیگر افراد گروه همچنان واکسینه نشده‌اند.

محمد نادری، سهیلا گلستانی، علیرضا آرا، ایمان صفا، پیام احمدی نیا، محیا دهقانی، پادینا کیانی، رضا کریمی با حضور حسین پاکدل، عزت مهرآوران، علیرضا استادی، آتش تقی‌پور و حضور افتخاری ثریا قاسمی با معرفی محمد صدیق‌مهر و باربد بابایی بازیگران این سریال هستند.

از دیگر عوامل این سریال می توان به امیرعلی نبویان، علی دادرس، بهار نوروزپور و آناهیتا خواجه‌پور به عنوان نویسنده، امید همتی فرازف مدیر برنامه ریزی، امیرحسین کهکشان دستیار اول کارگردان،  فرید قبادی جانشین تهیه کننده، میلاد پرتوی مدیر فیلمبرداری، اشکان پورتاجی مدیر صدابرداری، امین جهانی طراح صحنه، زهره سلطانی طراح لباس، امید گلزاده طراح گریم، محمد رسول ابراهیم پور مدیر تدارکات و اسرافیل قاسمی عکاس اشاره کرد.

مقاله قبلیبا یک نماینده از ایران؛ داوران و فیلم‌های بخش کوتاه کن معرفی شدند
مقاله بعدیجنیفر لوپز بازیگر فیلم علمی تخیلی «اطلس» شد؛ آغاز همکاری با نتفلیکس

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

10 − چهار =