عکس لورفته از ترلان پروانه در آغوش آقای بازیگر

تصویری دونفره و بسیار قدیمی از جوانی شهاب حسینی و دوران کودکی ترلان پروانه در فضای مجازی منتشر شد.

به گزارش فیلم۲۴، عکسی قدیمی و خاطره انگیز مربوط به زمانی که شهاب حسینی هنوز بازیگر مطرح سینمای ایران نبود در کنار ترلان پروانه منتشر شد.

"شهاب حسینی" ترلان پروانه را در آغوش گرفت/ عکس جنجالی

 

ترلان پروانه – بازیگر سریال در حال پخش «گذر از رنج‌ها» – که در قسمت‌هایی ابتدایی این سریال در جریان قصه فوت کرد، به برداشت‌های نادرست و سوءتفاهم‌هایی که نسبت به نقشش در سریال فریدون حسن‌پور به وجود آمده بود، پاسخ داد.

این بازیگر سینما و تلویزیون که از کودکی وارد حوزه‌ی بازیگری شده است، توضیح داد: زمانی که قسمت اول سریال «گذر از رنج‌ها» به روی آنتن رفت، یکسری برداشت‌های اشتباه از نقش «زیبا» از جانب بینندگان پیش آمده بود که سن زیبا از سن واقعی خودش بیشتر نشان داده شده است؛

 

در حالی که من، ترلان پروانه، ۱۷ساله هستم و زیبا هم یک دختر روستایی با سن خودم نشان داده شده و سنم بیشتر نشده است.

یکی از دلایلی که زیبا بعد از به دنیا آوردن کودکش از دنیا رفت، به خاطر سن کمش بود. زیبا یک دختر ۱۷ساله است که به خاطر عشق و زندگی‌ای که خودش انتخاب کرده بود از روستای پدری‌اش خارج شد و در جای دیگری زندگی‌اش را با همسرش آغاز کرد.

وی سپس به سختی کار در سریال «گذر از رنج‌ها» اشاره کرد و یادآور شد: اصولا کار در تهران سختی‌های خودش را دارد چه برسد در شهر دیگری با آن شرایط آب و هوایی که قطعا چند برابر سخت‌تر هم بود؛ به ویژه که لوکیشن‌های ما لوکیشن‌های معمولی نبود.

ما برای تصویربرداری یا در کوه و دشت و بیابان بودیم و یا بین درختان و جاهایی که اصلا نمی‌شد راه رفت با اسب راه می‌رفتیم.

مقاله قبلیرونمایی تتلو از خودش در روز عروسی +عکس
مقاله بعدیلباس کوتاه و پاهای برهنه بازیگرخانم در امارات +عکس

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

نه − 9 =