ازدواج بازیگر معروف با یک مرد روحانی +عکس

الهام چرخنده در شهریور ماه ۱۳۹۶ ازدواج سوم خود با یک روحانی به نام سید محمد درویشی را رسانه ای کرد و این موضوع کولاکی در فضای مجازی به پا کرد.

به گزارش فیلم۲۴، الهام چرخنده بعد از طلاق دومش از فرشید نوابی این بار تغییر حجاب کامل داد و با یک فرد روحانی در کربلای عراق ازدواج کرد که این خبر برای همه شوکه کننده بود.

کولاک خبری ازدواج سوم "سلبریتی معروف" با یک روحانی

 

الهام چرخنده بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون و مستندساز ایرانی است که در ۴ تیر ۱۳۵۷ در کاشان و در یک خانواده سنتی با اصالت بختیاری از طایفه هفت لنگ متولد شد.

این هنرمند تحصیلات خود را در رشته معماری نیمه تمام گذاشته و از ادامه تحصیل انصراف داد و فعالیت های هنری خود را با تدریس طراحی و نقاشی در اصفهان پی گرفت.

الهام چرخنده از علاقه مندان به رشته بازیگری بوده و بازیگری را بصورت جدی از تئاتر آغاز کرد تا اینکه در ۱۸ سالگی و سال ۱۳۷۵، برای اولین بار مقابل دوربین حضور داشت. این هنرمند پیش تر به عنوان ترانه سرا و خواننده نیز سابقه کاری دارد و یک آلبوم موسیقی نیز ضبط کرده است.

از ازدواج اول الهام چرخنده اطلاعاتی در دسترس نیست اما ارشیا، پسر اول خانم چرخنده ماحصل ازدواج اول او است.

الهام چرخنده برای دومین بار در سال ۱۳۷۵ با فرشید نوابی یکی از بازیگران سینما و تلویزیون ازدواج کرد که پسر دوم خود به نام ارسطو را به دنیا آورد.

الهام چرخنده در سال ۱۳۹۲ اعلام کرد که از فرشید نوابی طلاق گرفته است. این دو بازیگر در همان سال، در سریال پروانه که فروردین سال ۹۲ از شبکه ۳ پخش می شد، همبازی بودند.

مقاله قبلیدلنوشته تلخ نسیم ادبی برای همسرش +عکس
مقاله بعدیترانه علیدوستی هم طلاق گرفت/ راز طلاق بازیگرخانم لو رفت

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

چهار × سه =