توانایی «عباس جمشیدی» در «جوکر» همه را عاصی کرد !

عباس جمشیدی فر در قسمت چهارم فصل دوم به عنوان زامبی مقابل شرکت کننده  سریال جوکر  ظاهر شد و کار دست یکی از کنندگان داد.سریال جوکر یک برنامه طنز و جذاب و پر مخاطب محسوب می شود.سریال جوکر به کارگردانی احسان علیخانی ساخته شده است. سریال جوکر محصول کشور ایران و در ژانر خانوادگی و اجتماعی می‌باشد. سریال جوکر دارای چندین فصل می باشد که در هر فصل ۸ نفر از هنرمندان کشور به رقابت می پردازند. سریال جوکر از آذر ۱۴۰۰ شروع به پخش در شبکه خانگی کرده است.

بازیگران سریال جوکر فصل اول

امین حیایی، سام درخشانی، امیرمهدی ژوله، بیژن بنفشه خواه، هومن حاجی عبدالهی، امیر کاظمی، سهیل مستجابیان و غلامرضا نیکخواه

توانایی «عباس جمشیدی» در «جوکر» همه را عاصی کرد !

بازیگران سریال جوکر فصل دوم

فصل دوم وحید آقاپور , ایمان صفا , هومن برق نورد , شهرام قایدی , سپند امیر سلیمانی , بهنام تشکر , عباس جمشیدی و آرش نوذری

داستان سریال جوکر

در این رقابت جذاب و مفرح، تعدادی از چهره‌های مشهور هنری، ورزشی ، اجتماعی و… در یک اتاق در بسته برای ‌خنداندن یک‌دیگر رقابت می‌کنند، اما چالش اصلی این‌جاست که خودشان نباید بخندد. این برنامه با الگوبرداری از نمونه‌های موفق خارجی ساخته‌شده است.

توانایی «عباس جمشیدی» در «جوکر» همه را عاصی کرد !

درباره سریال جوکر

سریال جوکر به کارگردانی احسان علیخانی و سیدحامد میرفتاحی در سال ۱۴۰۰ ساخته شده است. این سریال محصول کشور ایران و در ژانر خانوادگی و اجتماعی می‌باشد.

توانایی «عباس جمشیدی» در «جوکر» همه را عاصی کرد !

مقاله قبلیعکس بازیگر زیبای ایرانی ۳ هزار دلار فروخته شد +عکس
مقاله بعدیافشاگری بزرگ لیلا اوتادی درباره فالوورهای سلبریتی ها !

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

16 + 20 =