بازیگر سینما قبل از ازدواج کردن مادر شد +عکس

پرستو صالحی که به تازگی به خارج از کشور مهاجرت کرده عکس جدیدی از خود به اشتراک گذاشته است.

به گزارش فیلم۲۴، پرستو صالحی از سلبریتی های پرکار در فضای مجازی است. پرستو صالحی در یک مصاحبه از بی رحم بودن حرفه بازیگری گفت. پرستو صالحی در اینستاگرام به کار تبلیغات می پردازد. پرستو صالحی مرتب عکسی جدید از خود در استوری منتشر می کند. پرستو صالحی عکسی را در فضای مجازی منتشر کرد.

در این عکس روی دوش پرستو صالحی یک سگ قرار گرفته که وی آن را فرزند خود نامیده است!

پرستو+صالحی

پرستو صالحی ادامه داد: همه چیز در خانواده خوب بود. اسباب بازی‌هایی داشتیم که همه فامیل حسرت آن را داشتند و هیچ مشکلی نداشتیم. کودکی دلچسبی بود و امیر راست میگه من شیطنت زیادی داشتم حتی به جای آب نفت خوردم.

امیر گفت: خانواده پدری فرهنگی بودند و همه نسبت به ما حساسیت داشتند.

علیخانی از بحران خانواده پرسید و پرستو گفت: از یک منقل و دوست‌های پدرم شروع شد که انتهاش به اینجا ختم شد. سرطانی بود که خوشبختی تموم شد مادرم اولین بار متوجه شد آن موقع من ۸ سالم بود.

امیر ادامه داد: از مرکز توجه پدرم دور شدیم. فقط پدرم با دوستان دور هم بودند و بیشتر در مسافرت‌ها این کار انجام میدادن و میگفتند تفریح است.

نام اصلی اش الهام صالحی سیاوشانی می باشد، مادرش خانه دار و پدرش تکنسین ارتش بود، یک برادر بنام امیرشاهین دارد که مهندس کامپیوتر می باشد از ۵ سالگی با دیدن فیلم علاقمند به بازیگری شدم و بعد از اون هر فیلمی می دیدم با بچه های فامیل تو خونه بازی می کردیم تا جایی که بعد از دیدن فیلم عمر مختار نزدیک بود برادرم را واقعا دار بزنم در کلاس های  بازیگری زیر نظر نادر رجب پور دوره دید و بصورت حرفه ای از سال ۱۳۷۷ در چند سکانس فیلم چشم به راه اصغر فرهادی شروع به بازی کرد.

بیشتر بخوانید
چهره بانمک بهاره رهنما در کودکی +عکس
مقاله قبلیژست بی‌شرمانه خانم بازیگر با حوله حمام روی تخت +عکس
مقاله بعدیانتشار سریال «جیران»، حداکثر یک هفته به تاخیر افتاد

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

یک × یک =