تصویربرداری سریال «خود خواسته» به ۴۰ درصد رسید

تصویربرداری سریال تاریخی «خودخواسته» به تهیه کنندگی امیر طالبی کاشانی و کارگردانی علیرضا بذرافشان به ۴۰ درصد رسید.

به گزارش فیلم۲۴، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، سریال «خودخواسته» به روایت تاریخی در ۲ برهه زمانی می پردازد. داستان از سال ۱۳۲۰ شروع می شود و ادامه آن به سال ۹۰ می رسد.

در ابتدای این سریال جوانی روایتی از هفتاد سال پیش را بیان می کند. این سریال داستان خاصی دارد که گروه نویسندگان حدود ۵ سال برای نگارش آن زمان گذاشتند.

تصویربرداری «خود خواسته» به ۴۰ درصد رسیده است. لوکیشن اصلی این سریال در یک پژوهشکده در خیابان حجاب است که چند لوکیشن داخلی در این فضا ساخته شده است و همچنین این سریال یک لوکیشن حیاط زندان قدیمی هم دارد.

ثریا قاسمی، علیرضا آرا، حسین پاکدل، باربد بابایی، سهیلا گلستانی، محمد صدیق مهر، محمد نادری، عزت اله مهرآوران، رضا کریمی، علیرضا استادی، ایمان صفا، پیام احمدی نیا، محیا دهقانی، پادینا کیانی ، آتش تقی پور، بهزاد رحیم خانی، سعیده عرب، صبا گرگین پور از جمله بازیگران این سریال هستند.

از دیگر عوامل این سریال می توان به امیرعلی نبویان، علی دادرس، بهار نوروز پور و دادرس به عنوان نویسنده؛ امید همتی فرازف مدیر برنامه ریزی، امیرحسین کهکشان، دستیار اول کارگردان؛ بیژن محرمی، مدیر تولید؛ میلاد پرتوی، مدیر فیلمبرداری؛ اشکان پورتاجی، مدیر صدابرداری؛ امین جهانی، طراح صحنه؛ زهره سلطانی، طراح لباس؛ امید گلزاده، طراح گریم؛ محمد رسول ابراهیم پور، مدیر تدارکات و اسرافیل قاسمی، عکاس اشاره کرد.

مقاله قبلیفصل دوم سریال نمایش خانگی «ملکه گدایان» ۱۱ قسمت دارد
مقاله بعدیسهم آسیایی‌ و اقیانوسیه‌ تبارها در هالیوود تنها ۶ درصد است

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

1 + 8 =