ابتلای چندین تن از عوامل «احضار» به کرونا باعث تعویق در پخش قسمت آخر سریال شد

علیرضا افخمی با انتشار ویدیویی درباره علت تعویق در پخش قسمت آخر سریال «احضار» توضیحاتی ارایه داد.

به گزارش فیلم۲۴، شب گذشته ۲۴ اردیبهشت‌ماه خبری مبنی بر پخش قسمت آخر «احضار» در جمعه هفته آینده منتشر شد که حاکی از نیمه تمام ماندن ساخت این مجموعه بود.

حال علیرضا افخمی کارگردان مجموعه رمضانی «احضار» ضمن عذرخواهی از مخاطبان، درباره علت نرساندن قسمت پایانی این سریال به آنتن تلویزیون توضیحاتی را ارایه داد.

افخمی در توضیحاتی درباره وضعیت تولید سریال «احضار» در شرایط کرونا، با اعلام ابتلای چندین تن از عوامل تولید به این ویروس، علت به تعویق افتادن تولید و پخش قسمت پایانی را به این شرایط نسبت داد.

او گفت: تولید سریال، در دوران شیوع کرونا با مشکلات عدیده ای همراه بوده و در مورد سریال «احضار» این مشکل دوچندان بوده است.

کارگردان «احضار» خاطرنشان کرد: در طول هشت ماه تولید سریال «احضار»، ما با ابتلای چندین تن از عوامل پشت دوربین از جمله آقای رنجبران مدیر تصویربرداری و آقای فرشید احمدی مدیر صدابرداری مواجه شدیم اما گروه سازنده با سخت کوشی جای این عزیزان را پر کرد تا آن‌ها به گروه بپیوندند. لیکن ابتلای سه تن از بازیگران اصلی مجموعه آقای آرش مجیدی، خانم آدرینا صادقی و خانم سعیده عرب به این ویروس قابل جبران نبود؛ یعنی چاره‌ای جز بازگشت برای این عزیزان در پروژه وجود نداشت. همین امر موجب وقفه و کندی در تولید سریال شد. به نحوی که تا به امروز متاسفانه موفق نشدیم قسمت پایانی سریال را آماده پخش و تقدیم حضور کنیم.

افخمی در پایان خطاب به مخاطبان سریال ماه رمضان شبکه اول، اعلام کرد: ضمن عذرخواهی از این اتفاق، به عرض می‌رسانم قسمت آخر «احضار» ان شاءالله یک هفته دیگر تقدیم حضور شما خواهد شد.

سریال «احضار» به کارگردانی علیرضا افخمی و تهیه‌کنندگی محمودرضا تخشید با موضوع ماورایی و معرفتی که محصول مرکز سیمافیلم است، شب‌های ماه رمضان ساعت ۱۰ و ۱۵ دقیقه روی آنتن می‌رفت.

در این مجموعه آرش مجیدی، رضا توکلی، نسرین نکیسا، مرتضی کاظمی، آدرینا صادقی، مینو آذرمگین، نازنین هاشمی، دینا هاشمی، میلاد میرزایی، افسانه چهره‌آزاد، على دهکردى، خیام وقار کاشانى، درسا بختیار، غزال نظر و صالح میرزا آقایى نقش‌آفرینی کرده‌اند.

مقاله قبلیپخش «صبح آخرین روز» از ۲ شبکه تلویزیونی
مقاله بعدیحضور بازیگر و مدل ایرانی-آمریکایی در سریال «دوشنبه سیاه»

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

دوازده − هشت =