ابراز دلتنگی متین ستوده در پست جدیدش +عکس

متین ستوده تصویر زیر را در صفحه رسمی اینستاگرام خود منتشر کرد.متین ستوده با انتشار این عکس نوشت:

شما که سواد داری ، لیسانس داری ، روزنامه خونی

با بزرگون می شینی، حرف میزنی ، همه چی می دونی

شما که کله ت پره ، معلّم مردم گنگی

واسه هر چی که می گن جواب داری ، در نمی مونی

بگو از چیه که من ، دلم گرفته؟

راه میرم دلم گرفته ، می شینم دلم گرفته

گریه می کنم ، می خندم ، پا میشم، دلم گرفته

ابراز دلتنگی متین ستوده در پست جدیدش /عکس

بیوگرافی متین ستوده

نام :متین السادات

​خانوادگی :ستوده

زمینه فعالیت:سینما، تلویزیون و تئاتر

تاریخ تولد:۲۲ اردیبهشت ۱۳۶۴

محل زندگی:تهران

پیشه:بازیگر

متین ستوده فرزند سیدحسین ستوده، هنرپیشه سینما و تلویزیون متولد ۲۲ اردیبهشت ۱۳۶۴ اسـت. متین ستوده لیسانس مدیریت بازرگانی دارد. سیدحسین پدر متین کـه متولد ۱۳۲۷ در محله پشت بازار خرم‌ آباد و کارمند صدا و سیما اسـت مادر متین نیز معلم دبستان بود کـه پس از ۳۵ سال خدمت بازنشست شد. متین ستوده در زمان خردسالی دو بار تجربه بازیگری رابه خاطر حضور پدرش در صدا و سیما بـه دست آورد؛ یکبار بـه سن ۱۰ سالگی در نقش نوه مرحوم حمیده خیرآبادی در سریال «این خانه دور اسـت» و بار دیگر در نقش نوه مرحوم هادی اسلامی در سریال «بازنشستگی» البته پس از این دو نقش، پدرش با بازی کردن او بدلیل عقب افتادن از درس تا مدتی مخالفت کرد. متین ستوده دوران جوانی در کلاس‌های بازیگری امین تارخ نیز شرکت و فعالیت حرفه‌ای خودرا با حضور در همین کلاس‌های بازیگر شروع کرده اسـت. 

خانواده متین ستوده

فرزند سوم خانواده و یک برادر بزرگتر به اسم مانی و یک خواهر بزرگتر به اسم مریم دارد، پدرش کارمند بازنشسته صدا و سیما و مادرش معلم بازنشسته ابتدایی است.

پدر متین ستوده

سیدحسین پدر متین که متولد ۱۳۲۷ در محله پشت بازار خرم آباد و کارمند صداوسیما است؛ مادر متین نیز معلم دبستان بود که پس از ۳۵ سال خدمت بازنشست شد. خواهری بزرگتر از خودش داره به نام مریم و برادری بزرگتر به نام مانی.

 

ابراز دلتنگی متین ستوده در پست جدیدش /عکس

همسر و ازدواج متین ستوده

متین ستوده در خرداد سال ۱۴۰۰ در یک پست اینستاگرامی خبر ازدواجش با علی زند را اعلام کرد. اطلاعات زیادی از همسرش علی زند در دست نیست ولی گویا ایشان صاحب رستورانی به نام تهران پاریس است که پاتوق سلبریتی ها است.

کلاس بازیگری متین ستوده

متین ستودهبعد از پایان نصفه و نیمه تحصیلات دانشگاهی وارد کارگاه بازیگری امین تارخ شد اما دیگر رانت پدر بود چون او و هم نسلانش دیگر بازنشسته شده بودند.خودش می گوید بعد از شروع دوباره ، از هیچ حمایت و واسطه‌ ای بدلی عوض شدن تمام عوامل و رفقای پدرم بهره نبردم و تنها سرمایه‌ هایم خدا و تلاش خودم بود

ابراز دلتنگی متین ستوده در پست جدیدش /عکس

سال ۱۳۸۸ که ۲۴ ساله شد با «سریال عملیات ۱۲۵» به تلویزیون بازگشت و با فیلم «خانه دیگری» در سال ۹۴ وارد پرده سینما شد.با سریال «یادآوری» در سال ۱۳۹۲ که از آن بعنوان نقطه عطف زندگی هنری اش یاد می کند شناخته شد.

خصوصیت اخلاقی متین ستوده

متین ستودهاز بازیگری یاد گرفتم هر جا و مرتبه و جایگاهی که هستم، مغرور نشوم.غرور، سهم مهلک این حرفه است به راحتی به عرش می بردت اما یکدفعه به خودت می آیی و می بینی چنان به فرش کوبیده شدی که هیچی ازت باقی نمونده است.

تا جایی که فرصت داشته باشم به لرستان سفر می کنم چرا که علاقه زیادی به زادگاه پدری ام، خرم آباد دارم، تاکنون آبشار نوژیان و مخملکوه را در این شهر دیدم !

ابراز دلتنگی متین ستوده در پست جدیدش /عکس

اولین بازی متین ستوده

اولین بار سال ۱۳۷۱ در ۷ سالگی از طریق پدرش در سریال «بازنشستگی» جلوی دوربین رفت سپس سال ۱۳۷۴ هم در سریال «این خانه دور نیست» حضور داشت.بعد از این دو تجربه ، پدرش بخاطر عقب افتادن درس با ادامه فعالیت اش مخالفت کرد.

ورود متین ستوده به عرصه بازیگری

متین السادات ستوده بازیگر کشورمان از آن دسته از بازیگرانی است که از دوران کودکی و به واسطه پدرش وارد عرصه بازیگری شد اولین بازی او در سریال بازنشستگی بود؛ اما یادآوری را می توان نقطه عطف کارنامه کاری متین ستوده دانست.دنیای بازیگری این هنرمند جوان فراز و نشیب فراوانی دارد از ورودش در سنین کودکی به تلویزیون گرفته تا دوری اش از این حوزه و بازگشت مجدد او. 

ابراز دلتنگی متین ستوده در پست جدیدش /عکس

 

فیلم تلویزیونی متین ستوده

متین ستوده ۱۳۷۰–۱۳۷۴این خانه دور است مسعود رسام

۱۳۸۸عملیات ۱۲۵محمدرضا آهنج

۱۳۸۹–۱۳۹۰سه دونگ، سه دونگشاهد احمدلو

۱۳۹۱زمانه حسن فتحی

۱۳۹۲یادآوری حجت قاسم زاده اصل

۱۳۹۲پروانه جلیل سامان

۱۳۹۳میکائیل سیروس مقدم

۱۳۹۳فاخته محمودمعظمی

۱۳۹۴غیرعلنی مهرداد خوشبخت

۱۳۹۵لیسانسه هاسروش صحت

۱۳۹۵در قصه ها زندگی می کنندداود بیدل

۱۳۹۶لیسانسه ها ۲سروش صحت

۱۳۹۶گلنازمحمود معظمی

۱۳۹۷سر دلبران محمد حسین لطیفی

-چمدان خسرو ملکان

فیلم سینمایی متین ستوده

زرد (مصطفی تقی زاده۱۳۹۵)

نرگس مست (جلال الدین دری۱۳۹۵)

خانه دیگری (بهنوش صادقی۱۳۹۴)

ترمینال غرب (قربانعلی طاهر فر۱۳۹۶)

 

مقاله قبلیفروش ۱۰ میلیون دلاری «داستان وست‌ساید» در ۴ روز
مقاله بعدیپیام تبریک علی سخنگو به مناسبت تولد همسرش +عکس

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

چهار × سه =