حمله تند رضا رویگری به دلسوزی های ویرانگر ! +عکس

رضا رویگری بازیگر با پیشکسوت و البته بسیار دوست داشتنی ایرانی می باشد که متاسفانه سال هاست رضا رویگری از این هنر و عرصه دور شده اما همچنان رضا رویگری محبوب دل مخاطبین است، به خصوص با بازی در نقش کیان! رضا رویگری مدتی می شود که در بستر بیماری به سر می برد اما کسی حتی حال او را نمی پرسید و از مسئولین خیلی گله مند بود تا این که رضا رویگری با انتشار تصویری از فرامرز صدیقی نسبت به مسئولین گله کرد.

حمله تند رضا رویگری به دلسوزی های ویرانگر ! /عکس

چند روزی می شود که تصاویری تکان دهنده و ناراحت کننده از فرامرز صدیقی بازیگر پیشکسوت و با ابهت ایرانی منتشر می شود که بسیاری از کاربران و همکاران او را غمگین کرد. البته این هنرمند عزیز سن بالایی دارد و شخصی با گرفتن تصویر ایشان در حالی که از خیابان در حال عبور بودند و در ساعات عادی زندگی شان سپری می کردند، باعث شد تا ترحم ها به سوی فرامرز صدیقی روانه شود.

ناگفته نماند ریشه این خبر و عکس و ترحم ها از پرویز پرستویی شروع شد که با انتشار تصویر ایشان و متنی بلند بالا از سینمایی ها بابت فراموش شدن این هنرمند انتقاد کردند اما عده ای که همیشه دوست دارند خود را به نوعی نشان دهند از این قضیه جوری دیگر استفاده کردند.

حمله تند رضا رویگری به دلسوزی های ویرانگر ! /عکس

 یکی دو ماه پیش هم همین حرکت بر روی رضا رویگری بازیگر جذاب و پیشکسوت کشور زده شد و تصویر ایشان را هم با اوضاعی نه چندان خوب در مجازی پخش شد و مثل همیشه عده ای هم برای خودنمایی به سراغ رضا رویگری رفتند و عکسی گرفتند و وعده وعید هایی دادند. اما حالا رضا رویگری صدایش درآمد و ناراحتی هایش را بیان کرد.

بیشتر بخوانید
بازیگران سریال پزشک دهکده در کنار یکدیگر +عکس

رویگری با اشاره به وضعیت هنرمندان پیشکسوت خاطرنشان کرد: یک نفر عکسی را از فرامرز صدیقی منتشر کرده که وضعیتش خراب است، با من هم همین کار را کردند، این حرکات به هیچ وجه حمایت نیست، بلکه باعث حواشی بیشتر می شود، اگر به فکر هنرمندان پیشکسوت هستید به آنها کار بدهید، ما نیازمند ترحم و کمک مالی نیستیم، شما کار بدهید تا خودمان بتوانیم هزینه های زندگی را تامین کنیم.

حمله تند رضا رویگری به دلسوزی های ویرانگر ! /عکس

رضا رویگری گفت: قبل از کرونا وضعیت پیشنهادات به من کم بود، شاید همه فکر می کردند که کلا از کار افتاده ام، شاید نتوانم برخی حرکات را انجام دهم اما هنوز هم قدرت بازیگری دارم و درست نیست که فراموش شوم.‌

‌دوران کرونا همچون یک کابوس گذشت، از سویی کاهش تولیدات سینما و تلویزیون و به تبع آن کاهش پیشنهادات و از سویی در خانه ماندن و هر روز رعایت کردن انسان را دیوانه می کند. البته اگر از انصاف نگذریم در این مدت دو سال کرونا تماسهای زیادی داشتم، دوستان یاد می‌کردند و هوای مرا داشتند اما وقتی می دانستم که کلا وضعیت کار برای همه خراب است نمی توانستم از آنها انتظاری داشته باشم.

حمله تند رضا رویگری به دلسوزی های ویرانگر ! /عکس

 

مقاله قبلیحضور پارسا پیروزفر در اکران مردمی آتابای با تیپی خاص +عکس
مقاله بعدی«حامد بهداد» و «نوید محمدزاده» هم بازی می شوند؟

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

19 + پانزده =