عکس خانوادگی شهاب حسینی در اروپا!

این عکس شهاب حسینی متعلق به فیلم اولین برف است که در فنلاند تولید شده و برخی از عوامل و بازیگران این فیلم ایرانی هستند. شهاب حسینی برای بازی در فیلم «اولین برف» ساخته حامی رمضان، برنده جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل مرد از جشنواره بین‌المللی فیلم پکن شد.

عکس خانوادگی شهاب حسینی در اروپا!

 

جایزه پکن برای شهاب حسینی در اولین برف

شهاب حسینی برای بازی در فیلم «اولین برف» ساخته حامی رمضان، برنده جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل مرد از جشنواره بین‌المللی فیلم پکن شد.

این رویداد سینمایی که از تاریخ ۳۰ شهریور تا ۷ مهر برگزار شد، در بخش رقابتی اصلی (جایزه تیانتان) میزبان فیلم «اولین برف»، اولین ساخته بلند حامی رمضان کارگردان ایرانی – فنلاندی بود. این فیلم در نهایت موفق به کسب جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل مرد (شهاب حسینی) و بهترین موسیقی (توماس نیکینن) شد.

شهاب حسینی چند روز پیش نیز برای بازی در فیلم «اولین برف» به عنوان بهترین بازیگر مرد جوایز سالانه سینمای فنلاند (یوسی) انتخاب شده بود.

«اولین برف» که پیش‌تر در بخش نسل جشنواره فیلم برلین رونمایی شد، درباره زندگی پسربچه‌ای ۱۳ساله در یکی از روستاهای فنلاند است که زندگی‌اش باعدم پذیرش درخواست پناهندگی خانواده‌اش دگرگون می‌شود. شبنم قربانی، آران و سینا کشوری و کیمیا اسکندری، دیگر بازیگران این فیلم هستند.

مقاله قبلیعاشقانه ای از عموپورنگ از راد دور +عکس
مقاله بعدیگزارش ۲۰:۳۰ از آخرین وضعیت استاد فرامرز صدیقی

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

شانزده − 12 =