تناقض گویی های سوگل خلیق لو رفت+ عکس

سوگل خلیق متولد ۱۶ آبان ۱۳۷۰ است و در رشته کارگردانی در دانشگاه تهران درس خوانده اما سوگل خلیق دوره هایی که خارج از دانشگاه گذارنده عامل اصلی پیشرفتش بوده است.سوگل خلیق بازیگر سرشناس و خوش چهره در اینستاگرامش با انتشار تصویری جالب و متفاوت از خود متنی با تناقض خاص منتشر کرد.

تناقض گویی های سوگل خلیق لو رفت/ عکس

سوگل خلیق با انتشار این عکس نوشت:

تا چشم کار می کند . . .

تورا نمی بینم

گزیده‌ای از بیوگرافی سوگل خلیق

نام کامل: سوگل خلیق

تاریخ تولد: ۱۶ آبان ۱۳۷۰

محل تولد: تهران

پیشه: بازیگری

عرصه فعالیت: تئاتر، سینما و تلویزیون

تناقض گویی های سوگل خلیق لو رفت/ عکس

سوگل خلیق

سوگل خلیق بازیگر سینما و تلویزیون ایران متولد ۱۶ آبان سال ۱۳۷۹ در تهران است.

تحصیلات سوگل خلیق

سوگل خلیق فارغ التحصیل لیسانس رشته کارگردانی تئاتر از دانشگاه تهران می باشد.

ازدواج سوگل خلیق

سوگل خلیق ازدواج نکرده و هنوز مجرد است. او در مصاحبه ای در این باره گفته است: همه‌ی انرژی ام را برای کارگردانی و بازیگری قرار داده‌ام و فکر ازدواج ندارم.

تناقض گویی های سوگل خلیق لو رفت/ عکس

عکس‌های سوگل خلیق

ورود سوگل خلیق به عرصه بازیگری

وی پس از اخذ مدرک تحصیلی در کلاس های بازیگری تهمینه میلانی و امین تارخ شرکت کرد و درواقع همین کلاسها سکوی پرتاب او بود. او از بازیگری تئاتر به سینما و سپس به تلویزیون رسیده است.

کارهای تئاتر سـوگل خلیق

سـوگل خلیق تجربه بازی در تئاتر نمایش را در کارنامه هنری خود دارد. علاقه زیادی به نویسندگی داشته و در دوره دانشجویی چند کار تئاتر را بازی کرده است.

سـوگل خلیق در نمایش‌هایی نظیر؛ «قصه‌ی ظهر جمعه» محمد مساوات، «روزهای بی‌باران» امین بهروزی، «خانه آقای کرمی» امیر اخوین و «او شمال من، جنوب من، شرق و غرب من بود» محمد ولیزادگان، بازی کرده‌است.

بازی سـوگل خلیق در کنار پرویز پرستویی

ورود سوگل به سینما با فیلم دو به کارگردانی و نویسندگی سهیلا گلستانی در سال ۱۳۹۳ بود. فیلمی که توسط پرویز پرستویی تهیه‌کنندگی شد و در اسفند ۱۳۹۴ بر روی پرده سینما رفت. سوگل خلیق در سینمایی “دو” با هنرمندان بزرگ و معروفی چون پرویز پرستویی و مهرانه مهین ترابی هم بازی شد

سـوگل خلیق در “خماری”

سـوگل خلیق بعد از درخشش در فیلم سینمایی دو پیشنهاد بازی در فیلم خماری را توسط داریوش غذبانی دریافت کرد. فیلمی که در سال ۱۳۹۴ تولید و بر روی پرده سینما رفت. او دراین فیلم نقش دختری را بازی می کند کـه عاشق آهنگسازی اسـت و برای این کـه راهش را دنبال کند و برای دنبال کردن این آرزو بـه سفارت اتریش می رود و …

تناقض گویی های سوگل خلیق لو رفت/ عکس

تصاویر اینستاگرام سوگل خلیق

اولین تجربه تلویزیونی سـوگل خلیق

اولین تجربه تلویزیونی سوگل خلیق در فیلم پرواز در ارتفاع صفر به کارگردانی عبدالحسین برزیده بود. این فیلم درباره جنگ دفاع مقدس علیه رژیم بعث عراق می باشد که سوگل خلیق و شاهرخ استخری از بازیگران آن هستند. سوگل خلیق نقش شیرین، همسر کیومرث را بازی میکرد.

بازی سـوگل خلیق در سریال “نجوا”

سوگل خلیق در مجموعه “نجوا” به عنوان یکی از بازیگران اصلی به ایفای نقش پرداخت. پخش این سریال در سال ۹۷ از شبکه یک سیما بود. سوگل خلیق در این کار نقش دختری هم سن خود را بازی کرد که در موقعیت های خاصی قرار میکیرد.

سوگل خلیق بازیگر نقش رونا در مجموعه “دل دار”

سوگل خلیق بازیگر جوان و تازه‌کاری که در سریال دلدار، به تهیه کنندگی نوید محمودی و کارگردانی جمشید محمودی که ملودرامی عاشقانه است، در نقش رونا بازی خوبی ارائه داده است. پخش این سریال در رمضان ۹۸ و از شبکه دو سیما است.

سـوگل خلیق در نمایش‌هایی نظیر؛ «قصه‌ی ظهر جمعه» محمد مساوات، «روزهای بی‌باران» امین بهروزی، «خانه آقای کرمی» امیر اخوین و «او شمال من، جنوب من، شرق و غرب من بود» محمد ولیزادگان، بازی کرده‌است.

تناقض گویی های سوگل خلیق لو رفت/ عکس

سوگل خلیق بازیگر نقش رونا در مجموعه دل دار

سوگل خلیق در این مجموعه به عنوان یکی از بازیگر یکی از نقش‌های اصلی با بازیگرانی همچون الناز حبیبی، نیما رییسی، بهزاد فراهانی، علی اوسیوند، رویا جاویدنیا و کمند امیرسلیمانی همبازی شده است.

زندگی شخصی سـوگل خلیق

سوگل بـه تغذیه سالم و ورزش بسیار اهمیت می دهد جالب اسـت بدانید او دونده خوبی اسـت و هرروز یک ساعت ورزش میکند. اوقات فراغتش را هم با کتاب‌خوانی و تماشای فیلم پر میکند.

بـه گفته خودش هرچیزی راکه باعث شود برای مدتی وادار بـه کم‌کاری یا ترک کار هنرپیشگی شود کنار گذاشته‌اسـت. سوگل خلیقی علاقه خاصی بـه دنیای مد و طراحی دارد اما فعالیت دراین حوزه را هم کنار گذاشته اسـت چراکه بـه گفته خودش فعلاً یک هدف بزرگ دارد.

سوگل خلیق از علاقه‌اش به تئاتر می‌گوید: هرچند تئاتر از نظر مالی نمی‌تواند من را به عنوان بازیگر تامین کند، اما براساس علاقه همیشه اولویت اولم تئاتر بوده و بعد سینما و تحت شرایطی تلویزیون می‌باشد.

او قصد دارد از دنیای هنرپیشگی وارد دنیای نویسندگی و کارگردانی شود. خلیق می گوید: مـن قصد دارم کارگردان شوم از آنجایی کـه دغدغه مسایل اجتماعی دارم و می خواهم کاری برای این جامعه بکنم کارگردانی را دنبال خواهم کرد هم رشته تحصیلی‌ام در دانشگاه اسـت و هم علاقه بسیار زیادی بـه کارگردانی دارم.

تناقض گویی های سوگل خلیق لو رفت/ عکس

عکس‌های اینستاگرام سوگل خلیق

تلویزیونی

۱۳۹۶- پرواز در ارتفاع صفر

۱۳۹۷- محکومین

۱۳۹۷- نجوا

۱۳۹۷- دل‌دار

سینمایی

۱۳۹۳- دو

۱۳۹۴- در‌سکوت

۱۳۹۴- خماری 

۱۳۹۷- ماهور

فیلم کوتاه سوگل خلیق

یک اتفاق نه چندان ساده

تناقض گویی های سوگل خلیق لو رفت/ عکس

الناز حبیبی و سوگل خلیق

تناقض گویی های سوگل خلیق لو رفت/ عکس

استایل سوگل خلیق

مقاله قبلیسادگی خیره کننده هانیه توسلی همه را محو خود کرد +عکس
مقاله بعدیهمسر و دختر مهران غفوریان +عکس

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

پنج × 1 =