فروش فوق العاده فیلم «جاودانه‌ها» با بازی آنجلینا جولی

فیلم «جاودانه‌ها» (Eternals) تاج خود را در باکس‌آفیس آمریکا حفظ خواهد کرد؛ زیرا پیش‌بینی می‌شود این فیلم مارول با فروش ۲۷ میلیون دلاری در دومین هفته اکران خود، به عنوان فیلم اول باکس‌آفیس انتخاب شود.

«جاودانه‌ها» به کارگردانی برنده جایزه اسکار کلوئی ژائو، نژاد فضایی را دنبال می‌کند که سوگند خورده است از بشریت در برابر موجودات کیهانی به نام منحرفان (Deviants) محافظت کند. گروه عظیم بازیگران فیلم شامل جما چان، کومیل نانجیانی، سلما هایک، آنجلینا جولی، برایان تایری هنری، لورن ریدلوف، بری کیوگان، ریچارد مدن و کیت هرینگتون هستند.

فروش فوق العاده فیلم «جاودانه‌ها» با بازی آنجلینا جولی

دومین فیلمی که می‌تواند این هفته فروش زیادی داشته باشد، فیلم خانوادگی شرکت پارامونت یعنی «کلیفورد سگ بزرگ قرمز» (Clifford the Big Red Dog) است. پیش‌بینی می‌شود این فیلم که اقتباسی از داستان‌های کودکانه‌ای نوشته نورمن برایدول است، این هفته ۱۴.۶ میلیون دلار فروش داشته باشد. این فیلم در حال حاضر در مسیر ۲۰ میلیونی شدن است.

«کلیفورد» داستان ایلی الیزابت ۱۲ ساله‌ای را دنبال می‌کند که یک سگ به عنوان هدیه دریافت کرده است و این سگ تا ۱۰ فوت بزرگ می‌شود و این دو در شهر نیویورک داستان‌های ماجراجویانه زیادی را دنبال می‌کنند.

گفتنی است، «تل ماسه» (Dune)، «زمانی برای مردن نیست» (No Time to Die) و «ونوم ۲» (Venom: Let There Be Carnage) دیگر فیلم‌هایی هستند که در میان فیلم‌های پرفروش این هفته قرار خواهند گرفت.

 

 

 

مقاله قبلیفروش ۲۲ میلیون دلاری سگ بزرگ قرمز در پنج روز اول اکران
مقاله بعدینامزدهای بهترین بازیگر مرد کمدی تلویزیون برای جشن حافظ

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

پنج + هفت =