پیام پرستو گلستانی خطاب به بهاره رهنما

جنجال‌سازی بهاره رهنما در ترکیه همچنان با واکنش‌های منفی زیادی همراه است. از شقایق دهقان که در گذشته با بهاره رهنما فامیل بوده تا پرستو گلستانی و بسیاری از چهر‌های دیگر، نسبت به صحبت‌های اخیر بهاره رهنما، موضع‌گیری کر‌ده‌اند.

پیام پرستو گلستانی خطاب به بهاره رهنما

 

 نمک‌پاش دل ریش مردم روزگارت نباش!

پرستو گلستانی در صفحه‌ شخصی‌اش نوشته است: این چه جور آدمی است که خود را هنرمند فرض می‌کند و بعد سی‌ سال هنوز نمی‌فهمد که از راه هنر واقعی، البته در ایران، نمی‌شود به زندگی و رفاه رسید.

همچنین او در ادامه متنش نوشته است: شنیدیم، دیدیم و همچنان می‌شنویم و می‌بینیم که هیچ اهلِ واقعی هنر و شعور و فرهنگ در این مملکت

روزگار به رفاه، حتی نسبی، نمی‌گذراند. هنرمندها و کلاً‌‌ آدمها نمی‌توانند با درآمد بازیگریِ واقعی روزگار به رفاه بگذرانند.

تو در جهانی زندگی می‌کنی که معیارهایت یا ایرانی نیست یا نشانه‌ای از شرافت، صداقت، سلامت، نجابت در آن یافت می نشود.  نمک‌پاش دل ریش مردم روزگارت نباش.

 رهنما در یک لایو اینستاگرامی گفته بود هر کسی بعد سی سال کار کردن در رفا نیست و زندگی خوبی ندارد، بی دست و پا است. همین جمله کافی بود تا ظرف یکی دو روز گذشته انواع و اقسام‌ واکنش‌های منفی را نسبت به این بازیگر شاهد باشیم.

مقاله قبلیاستوری انگیزشی پیمان طالبی +عکس
مقاله بعدیزندگی شخصی لعیا زنگنه

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

دوازده − 1 =