اینستاپست جدید مژده لواسانی+ عکس

مژده لواسانی ، مجری مشهور تلویزیون عکسی از خود را بارگذاری کرده و نوشت:

“یادگارى بمونه از اردبیلِ زیبا و حال و هوای خوبش

ضمناً دوستان عکاس شاهدند که من و تمام دوستان در فضای باز و باد و بارون، فقط چند لحظه براى ثبت این عکسها، ماسک رو درآوردیم؟!”

اینستاپست جدید مژده لواسانی+ عکس

بیوگرافی مژده لواسانی

مژده لواسانی (زاده ۲۰ آبان ۱۳۶۸ در تهران) مجری، سردبیر، نویسنده، کارگردان و گویندهٔ اهل ایران است.وی دارای مدرک کارشناسی حقوق و یکی از مجریان جوان رادیو و تلویزیون ایران است.

مژده لواسانی فعالیت رسانه‌ای را در سه‌سالگی و با برنامهٔ «سلام کوچولو» آغاز نموده‌است و بعد از آن با برنامه‌های «بچه‌های انقلاب» و «بوی گلِ آفتاب» همکاری‌اش را با رادیوسراسری ادامه داده‌است و اولین نویسندگی مستقل برای رادیو را نیز با برنامهٔ «من هم می‌توانم» تجربه کرده‌است. او همچنین در سنین کودکی و نوجوانی تجربهٔ بازیگری در سریال‌های «پلاک ۱۴» (به کارگردانی مهران مدیری) و «خبرنگار» (به کارگردانی محمد حسن‌زاده) را دارد و در عرصهٔ نمایش هم نویسندگی و کارگردانی چندین تئاتر مذهبی نظیر «ظهور خورشید»، «خورشید در پس ابر» و «آفتاب هشتم» را بر عهده داشته‌است. وی همچنین در سریال شرایط خاص به کارگردانی وحید امیرخانی ایفای نقش کرده‌است. لواسانی از سال ۸۳ و اجرای برنامهٔ کبوتر دات کام تا کنون مجری و نویسندهٔ برنامه‌های مختلف تلویزیون بوده‌است. او در سال ۹۶ به انتخاب مردم در نظر سنجی تلویزیون به عنوان بهترین مجری زن تلویزیون انتخاب شد کاملاً دخترونه از مهمترین برنامه‌های او در شبکهٔ سه سیما بوده‌است.

 

مقاله قبلیکرونا جان هنرمند پیشکسوت را گرفت
مقاله بعدیاستوری خوفناک شهره سلطانی+ عکس

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

13 + سیزده =