شاهرخ استخری در حال بازی رایانه ای +عکس

  شاهرخ استخری  بازیگر سینما و تلوزیون است که به تازگی کم کار شده و به سمت بیزینس خود رفته است. شاهرخ استخری در فضای مجازی طرفداران زیادی دارد . شاهرخ استخری متاهل است و دو دختر دارد و همسرش نیز از بلاگر های صفحات مجازی است . همسر شاهرخ استخری ، سپیده بزمی پور به تازگی عکس های خصوصی در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است.

شاهرخ استخری در حال بازی رایانه ای /عکس

بیوگرافی شاهرخ استخری:

شاهرخ استخری متولد ۱۴ مهر ۱۳۵۹ در تهران، ( ولی در شناسنامه اش متولد ۲۸ شهریور ۱۳۶۰ می باشد) بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. شاهرخ استخری فارغ التحصیل مهندسی صنایع می باشد. او فرزند اول خانواده است و ۲ خواهر کوچک تر از خودش دارد. خواهرش که یکسال از او کوچک تر است فوق‌لیسانس تغذیه دارد و برای ادامه تحصیل به خارج از کشور رفته است و خواهر کوچک ترش هم به هنر علاقه دارد. شاهرخ استخری تا سوم دبستان، ساکن بلوار کشاورز بوده است و از آن به بعد در شهرک غرب زندگی می کند. سوم دبستان را در مدرسه ۱۵ خرداد و دوره راهنمایی‌اش را در مدرسه آزادی و دوران دبیرستان اش را در فجر دانش تحصیل کرده است.

وی از خدمت سربازی معاف شده است چون پدرش ۸ سال در منطقه جنگی خارک مشغول به کار بوده است. فامیلی استخری از شهری در استان فارس که اصالت پدری اش به آن منطقه برمی‌گردد، می آید. البته در حال حاضر آنجا دیگر شهر نیست و بیشتر زمین‌های زراعی، آن محدوده را احاطه کرده است.

 

مقاله قبلیتیپ جالب لیندا کیانی با دامن +عکس
مقاله بعدیدرخواست جورج کلونی از رسانه‌های زرد

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

هشت − 3 =