تصاویر تازه از فصل جدید «سرقت پول»

پلتفرم اینترنتی پخش فیلم و سریال نتفلیکس ، امروز تریلر رسمی فصل پنجم از سریال اسپانیایی و پرطرفدار « سرقت پول » را منتشر کرد که در تاریخ ۳ دسامبر به صورت جهانی در این سرویس استریم پخش خواهد شد.

این پنج قسمت پایانی، پایان سرقت را به نمایش خواهند گذاشت. بخش اول از فصل پنجم که شامل پنج قسمت نیز بود، در نتفلیکس در ۳ سپتامبر عرضه شد.

الکس پینا ، خالق این مجموعه جذاب و پرطرفدار گفت: زمانی که شروع به نوشتن فصل ۵ در بحبوحه همه‌گیری کرونا کردیم، احساس کردیم که باید آنچه را که از فصل ده قسمتی انتظار می‌رفت، تغییر دهیم و از هر ابزاری که می‌توانیم برای ایجاد حس پایان فصل یا پایان سریال در سریال استفاده کنیم.

وی افزود: ما تصمیم گرفتیم در یک ژانر بسیار تهاجمی کار کنیم و باند (The Gang) را لبه پرتگاه قرار دهیم. در بخش دوم از این فصل، بیشتر به موقعیت عاطفی شخصیت‌ها می‌پردازیم.

در این سریال، یک باند خلافکار بیش از ۱۰۰ ساعت در بانک اسپانیا محاصره شده اند. آن‌ها موفق شده‌اند لیسبون را نجات دهند، اما تاریک‌ترین لحظه آنها پس از مرگ یکی از اعضای گروهشان است. شخصیت پروفسور برای اولین بار نقشه‌ای برای فرار ندارد. درست زمانی که به نظر می‌رسد هیچ چیز دیگری نمی‌تواند اشتباه پیش برود، دشمنی وارد صحنه می‌شود که بسیار قدرتمندتر از هر چیزی است: ارتش. پایان بزرگترین دزدی تاریخ نزدیک است و آنچه به عنوان یک سرقت آغاز شد، به یک جنگ تبدیل خواهد شد.

در ادامه می توانید جدیدترین تصاویر سرقت پول را ببینید:

بیشتر بخوانید
امیرمحمد زند در نمای نزدیک +عکس

تصاویر تازه از فصل جدید «سرقت پول»

تصاویر تازه از فصل جدید «سرقت پول»

مقاله قبلیپیشنهاد ۲۸ میلیون دلاری به آقای بازیگر!
مقاله بعدیماجرای جسد هالیوودی که سازمان سیا زنده کرد!

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

13 + 1 =