آتیه در سریال خسوف کیست؟

مینو شریفی ، متولد۶۶، بازیگر نقش آتیه  در سریال خسوف می باشد. مینو شریفی دو سال پیش در فیلم « درخت گردو » بازی کرده بود و این حضور برای او کاندیداتوری دریافت سیمرغ را به همراه داشت. پیش‌تر هم با چند فیلم کوتاه و بلند همکاری کرده بود اما درخت گردو اولین تجربه حرفه‌ای او در سینمای بدنه به شمار می‌رود.

آتیه در سریال خسوف کیست؟

بیوگرافی مینو شریفی

مینو شریفی متولد ۲۱ آذر ۱۳۶۶ در سنندج ، بازیگر سینما و تلویزیون است.

فارغ التحصیل فوق لیسانس رشته مهندسی عمران می باشد که از فیلم کوتاه وارد سینما شد و با سریال «خسوف» در شبکه خانگی به شهرت رسید.

 آتیه در سریال خسوف کیست؟

ماجرای دعوت به  «درخت گردو»

دعوت آقای مهدویان از من جهت همکاری با تیم «درخت گردو» ناشی از شناختی بود که از کارهای قبلی بنده داشتند.

ترجیح ایشان برای کاراکتر مریم این بود که از بازیگر کورد استفاده کنند ، من هم با کمال میل ایفای این نقش را پذیرفتم و خوشبختانه همکاری موفقی برای من بود.

 آتیه در سریال خسوف کیست؟

حضور در سریال خسوف

یکی از جدیدترین مجموعه‌ هایی که به جمع سریال‌ های در حال انتشار نمایش خانگی اضافه شده،«خسوف» به کارگردانی مازیار میری است که روز جمعه اولین قسمت آن منتشر شد.

این سریال در سکوت خبری تولید شد و بازیگرانی مانند امین تارخ، شهره سلطانی، محمد عمرانی و پوریا رحیمی سام در آن ایفای نقش کرده‌اند. علاوه بر این چهره‌ ها، تعدادی چهره جوان و جدید نیز در سریال حضور داشته‌ اند.

 آتیه در سریال خسوف کیست؟

در واقع خسوف درباره داستان ازدواج پسری جوان به نام امیر است که در ابتدای داستان قرار است.با دختر دایی خود ازدواج کند. در این رابطه، بین خانواده‌ ها هم قول و قرار‌هایی بنا شده،اما در میانه راه معلوم می‌ شود که امیر به دختر دیگری دل باخته است.آشکار شدن این عشق خانواده امیر را به چالش می‌ کشد.

در این سریال بازیگرانی، چون مینو شریفی، سجاد بابایی، پوریا رحیمی سام، پریا مجللی، علی عمرانی ، فریبا خادمی، کسرا پرتوی، نیک‌ آفرید سماواتی، نسیم یعقوبی، مهدیس توکلی، امیر حاجی محمدی و سامان مظلومی ایفای نقش کرده اند.

آتیه در سریال خسوف کیست؟

 

 

مقاله قبلی«ملاقات با جادوگر» پاییز اکران نمی‌شود
مقاله بعدی«شهر گربه‌ها» از سوم آذر به سینماها می‌آید

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

19 + بیست =