نیکی کریمی و آتیلا حجازی در یک قاب +عکس

  آتیلا حجازی در فیلم شیفت شب ساخته نیکی کریمی حاضر شده که از سوپراستارهای دهه هفتاد سینمای ایران است.

آتیلا حجازی در فیلم نیکی کریمی بازی کرد.

 

چرا آتیلا حجازی در فیلم نیکی کریمی بازی کرد؟

آتیلا حجازی – فرزند مرحوم ناصر حجازی – در «شیفت شب» فیلم جدید نیکی کریمی، در چند سکانس کوتاه حضور داشت.

این فیلم اکنون روی پرده سینماست. پسر مرحوم حجازی درباره حضور در شفیت شب به «خبرورزشی» توضیح می‌دهد: «من در این سال‌ها چهار پیشنهاد برای بازیگری در سینما داشتم.

حالا نمی‌خواهم اسم کارگردان‌ها را ببرم ولی در سالیان نسبتاً دور، دو پیشنهاد داشتم که آن موقع در تیم استقلال بازی می‌کردم ولی هر دو پیشنهاد را همان موقع رد کردم. ۵ – ۶ سال بعد هم یک پیشنهاد دیگر رسید.

او در پاسخ به این پرسش که «چه زمانی با خانم کریمی کار را شروع کردید و چه شد این پیشنهاد را قبول کردید؟» می‌گوید: «راستش نزدیک به سه سال قبل بود که خانم کریمی به من پیشنهاد دادند. ایشان با من تماس گرفتند و خواستند که چند سکانس کوتاه در فیلمشان حضور داشته باشم.»

اما چه شد که آتیلا با وجود علاقه‌مند نبودنش به بازیگری، این پیشنهاد را پذیرفت؟ او پاسخ می‌دهد: «خانم کریمی هر زمانی که مراسمی بوده دعوت ما را پذیرفته و آمده، به همین خاطر من هم به پیشنهاد ایشان جواب مثبت دادم و در فیلم ایشان حضوری کوتاه داشتم. خوشحالم که حضور کوچکی در فیلم شیفت شب داشتم.»

آتیلا گویا حالا به بازیگری علاقه‌مند شده است. او در این باره توضیح می‌دهد: «خب در مجموع بازیگری را دوست دارم. جزو کارهایی است که به آن علاقه‌مند هستم. به همین دلیل هم پیشنهاد خانم کریمی را قبول کردم.»

مقاله قبلیعکس هنری و خاص بهنوش طباطبایی
مقاله بعدیعکسی بامزه از کودکی علی شادمان

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید

پنج × دو =